spiroll HCE150

+420 737 258 393      info@levnystrop.cz

Prodej stavebních materiálů a prefabrikovaných výrobků


Konstrukční dílce


Schodiště

přímá schodiště

Schodišťové prefabrikáty se vyrábí dle požadavků klienta. Nabízíme několik typů schodišť, která lze po odsouhlasení klientem vyrobit. Schodišťová ramena se vyrábí jako samostatná přímá ramena ukládaná na mezipodesty a podesty nebo jako zalomená. Schodiště jsou vyráběna jako konstrukční dílce bez povrchové úpravy. Nutno počítat s následnou úpravou - obložením stupňů (dlažba, dřevo). Maximální nabízená šíře ramen je 1500mm.

• Přímá schodiště

• Přímá schodiště s podestou

• Vícekrát zalomená – točitá schodiště


Podesty a mezipodesty

Podesty

Podesty a mezipodesty se vyrábí jako samostatné deskové dílce, do kterých se ukládají schodišťová ramena. Schodiště, podesty a mezipodesty jsou vyráběné jako konstrukční dílce bez povrchové úpravy.

Pomocí podest a mezipodest lze vytvářet víceramenná schodiště a ucelené schodišťové sestavy, velmi často používané v bytových domech a administrativních budovách. Výhodou je rychlá montáž a okamžité použití a zpřístupnění dalších podlaží.


Balkónové dílce

balkóny

Jako doplněk ke stropním dílcům lze dodat balkónové dílce s přerušeným tepelným mostem. Prefabrikáty jsou vyrobeny jako konstrukční dílce bez povrchové úpravy. Výška balkónů se odvíjí od tloušťky stropní konstrukce.

Prvky je možné vyrobit ve spádu s okapničkou (drážka na spodní straně desky). Balkónové dílce lze kotvit do dutin panelů spiroll nebo k filigránovým deskám.

© 2016 Copyright   KONAKL s.r.o.